Brazylijskie Jiu Jitsu

Brazylijska sztuka walki wywodząca się z Ju-Jitsu, zapasów oraz Judo. Jest to sport „chwytany”, oparty na technikach które umożliwiają powalenie przeciwnika na ziemię i uzyskanie nad nim całkowitej kontroli poprzez zablokowanie jego ruchów. W tym celu stosuje się dźwignie, duszenia i chwyty unieruchamiające. Jest uznawana za najlepszą technikę walki wręcz bez użycia broni. Nie stosuje się bezpośrednich ciosów na przeciwnika. Jak sama nazwa wskazuje, wywodzi się z Brazylii, gdzie zakorzeniona została przez japońskiego mistrza sztuk walki, Maeda Mitsuyo. Jednym z pierwszych jego uczniów był Carlos Gracie. Udoskonalanie technik przez rodzinę Gracie sprawiło, że BJJ doceniły także służby mundurowe.

Podstawowe dwie formuły walki:
– Gi (w kimonie)
– NoGi (bez kimona, submission fighting)

W naszym klubie wiedzę oraz umiejętności Brazylijskiego Jiu Jitsu zdobędziesz od najbardziej utytułowanych zawodników na arenie międzynarodowej, czarnych pasów w BJJ. Nasz Head Coach zapraszany jest na liczne seminaria w kraju oraz zagranicą, chcąc uczyć się od najlepszych. Wiedza przekazywana z ogromną skrupulatnością oraz indywidualnym podejściem do każdego zawodnika! Sprawdź nasze BJJ w Opolu!

Nasi zawodnicy to Mistrzowie Europy oraz Mistrzowie Polski w BJJ. Dołącz do grona wielokrotnych medalistów!

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z Jiu-Jitsu?
Zapraszamy Cię na zajęcia BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU BASIC, gdzie nasza kadra trenerska nauczy Cię podstaw tej wspaniałej sztuki walk.

Chcesz kontynuować swoją przygodę z Jiu-Jitsu razem z nami?
Z pewnością odnajdziesz się pośród naszych zawodników! Dla Ciebie są zajęcia BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU PRO. Przygotuj się razem z nami do zawodów!


Sprawdź, kiedy odbywają się zajęcia dla Ciebie: GRAFIK